Завантаження сторінки
Strateg
lazy load
0
0
0
Виробник дитячих іграшок

Боксерський набір Strateg Ukraine середній висота 46 см діаметр 18 см (2015)

Гартування організму, фізичне та моральне вдосконалення – боксерський набір «Ukraine» (Strateg 2015) призначений для тренувань в одному з найвідоміших чоловічих видів спорту. Невеликих габаритів на...

Артикул: 2015

Ціна: 639 ₴
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуки (1)

Огляд товару

Гартування організму, фізичне та моральне вдосконалення – боксерський набір «Ukraine» (Strateg 2015) призначений для тренувань в одному з найвідоміших чоловічих видів спорту. Невеликих габаритів набір розрахований на хлопчиків віком від 5 років, розміри мішка та рукавичок відповідають цій віковій категорії.

Заняття боксом допоможуть розвинути навички координації рухів та спритності, уміння концентруватися. А крім того – виховати такі морально-вольові якості, як характер, цілеспрямованість та здатність досягати поставленої мети. А також нададуть впевненості у своїх силах і загалом позитивно вплинуть на формування особистості хлопчика.

Груша набивна, виготовлена з міцного шкірозамінника і наповнена спресованою тирсою. Має спеціальне кріплення для підвісу. Форма рукавичок стандартна, з наповнювачем та шнурівкою.

♦ Вік: 5+

♦ Розмір: 46х18 см.

♦ Комплект: груша, пара рукавичок.

♦ Колір: жовто-синій.

♦ Матеріал: шкірозамінник.

Характеристики

Загальні

Розмір - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 46х18

Відгуки (1)

 • Валерій
  19.11.2022

  Замовив дану грушу,прийшла зовсім іншого кольору - зеленого.Можно було заплющити очі на це,але вдома вже виявили що і рукавички обидві на ліву руку.Дитина розчарована,а це був подарунок на день народження.

  Відповідь адміністратора:

  Зв'яжіться з нами, будь ласка, для вирішення цього питання за телефоном 0 800 75 11 33 або напишіть на пошту office@strateg.ua.

Рекомендовані товари

Товар зустрічається в категоріях