Завантаження сторінки
Strateg
lazy load
0
0
0
Виробник дитячих іграшок

Настільна гра Strateg Cosmo Dubble українською мовою (30331)

Dubble cosmo (Космо Дабл, Strateg, 30331) - гра, створена для шанувальників космічної тематики. Планети, роботи, прибульці та багато інших є головними персонажами цієї гри. Кожен гравець для перемо...

Артикул: 30331

Ціна: 120 ₴
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Інструкція
  • Відгуки (1)

Огляд товару

Dubble cosmo (Космо Дабл, Strateg, 30331) - гра, створена для шанувальників космічної тематики. Планети, роботи, прибульці та багато інших є головними персонажами цієї гри. Кожен гравець для перемоги повинен уважно шукати однакові ілюстрації на картках та швидко вказувати на них. Карток всього 55 шт., на кожній з яких по 8 ілюстрацій. В інструкції описано 5 варіантів гри, так що нудно не буде!

«Dubble cosmo» Strateg (30331) активно сприяє розвитку уважності, швидкості реакції та допомагає добре провести час серед друзів або у родинному колі.

♦ Вік: 6+;

♦ Розмір упаковки: 28х14,3х3 см;

♦ Комплектація гри: 55 карток з картону, паперова інструкція українською. Також у грі є колекція з 25 наклейок, надрукованих на папері з клейовою основою.

♦ Кількість гравців: 2-6.

Характеристики

Загальні

Розмір - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 28х14,3х3

Відгуки (1)

  • Андрій
    05.04.2022

    Син - фанат космосу, так що не змогли пройти повз гру Cosmo Dubble в магазині, довелося взяти. Гра проста та барвиста, дітям дуже подобається. Та й ми з дружиною із задоволенням граємо в неї з дитиною і навіть із друзями.

Рекомендовані товари

Товар зустрічається в категоріях