Завантаження сторінки
Strateg
lazy load
0
0
0
Виробник дитячих іграшок

Настільна гра Strateg Фургончик з морозивом українською (30216)

Вирушайте у захоплюючу пригоду з пошуку морозива спекотним літом у настільній грі «Фургончик з морозивом» Strateg (30216). Гра захопить всю сім'ю і зможе подарувати радісне спільне пров...

Артикул: 30216

Ціна: 136 ₴
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Огляд товару

Вирушайте у захоплюючу пригоду з пошуку морозива спекотним літом у настільній грі «Фургончик з морозивом» Strateg (30216). Гра захопить всю сім'ю і зможе подарувати радісне спільне проведення часу. А ще покращить уважність та вміння аналізувати.

Учасники встановлюють фішки на початку ігрового поля та пересувають їх відповідно до кількості очок, що випали на кубику. Саме поле – це карта, якою йде компанія друзів у пошуках пригод. Рухаючись нею, вам потрібно виконувати завдання та розгадувати загадки, а також уникати пасток. Все це робить гру ще цікавішою. Перемагає у грі той, хто першим прийде до фургончика з морозивом.

Також у коробці ви знайдете додатковий бонус – лінійку, постер та закладку, які виконані в стилістиці гри. Розмір ігрового поля 42 х 60 см.

♦ Вік: 5+

♦ Комплект: ігрове поле, 4 фішки, кубик, лінійка, закладка, постер, інструкція.

♦ Матеріал: картон.

♦ Кількість учасників: 2-4

Мова українська.

Характеристики

Загальні

Розмір - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 42х30х4.5

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Рекомендовані товари

Товар зустрічається в категоріях