Завантаження сторінки
Strateg
lazy load
0
0
0
Виробник дитячих іграшок

Настільна гра Strateg Мій маленький поні українською мовою (61002)

Захоплюючий світ крилатих поні чекає на дитину в настільній грі «Мій маленький поні» Strateg 61002). Гра для компанії від 2 до 3 чоловік. Зацікавить не лише дітей, а й дорослих. Зможе п...

Артикул: 61002

Ціна: 136₴
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (1)

Огляд товару

Захоплюючий світ крилатих поні чекає на дитину в настільній грі «Мій маленький поні» Strateg 61002). Гра для компанії від 2 до 3 чоловік. Зацікавить не лише дітей, а й дорослих. Зможе подарувати всій родині щасливий час, проведений разом. А ще покращить уважність.

У процесі гри учасники встановлюють фішки на початку ігрового поля та пересувають їх відповідно до кількості очок, що випали на кубику. На ігровому полі зображено казковий світ, у якому є як підказки, так і безліч перешкод. Все це робить гру ще цікавішою. А перемагає той, хто першим приведе свого поні до фінішу та набере більшу кількість очок.

Перед початком гри рекомендується вивчити інструкцію. А в упаковці на вас чекатиме невеликий подарунок – лінійка у стилістиці гри та картинка-розмальовка з милим кошеням.

♦ Вік: 6+

♦ Розмір упакування: 42х30х4.5 см

♦ Комплект: 3 фішки, ігрове поле, кубик, інструкція.

♦ Матеріал: картон, пластик.

♦ Кількість учасників: 2-3

Мова: українська

Характеристики

Загальні

Розмір - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 42х30х4,5

Відгуки (1)

  • Марго
    04.05.2022

    У меня дочка — фанатка пони, уже вся комната в них. Вот теперь есть и настольная игра. Сделана очень неплохо за свою цену. Правила простые, не надо долго объяснять. Дочка часто в неё играет с друзьями.

Рекомендовані товари

Товар зустрічається в категоріях