Завантаження сторінки
Strateg
lazy load
0
0
0
Виробник дитячих іграшок

Настільна гра Strateg Logi tep розважальна українською мовою (30269)

Інтелектуальна гра «Logi Тep» Strateg (30269) – заснована на знаменитій теорії Маслоу. У розважальній формі дасть нові знання про потреби людини з теорії піраміди Маслоу. Ви дізна...

Артикул: 30269

Ціна: 634грн. 792грн.
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Інструкція
 • Відгуки (3)

Огляд товару

Інтелектуальна гра «Logi Тep» Strateg (30269) – заснована на знаменитій теорії Маслоу. У розважальній формі дасть нові знання про потреби людини з теорії піраміди Маслоу. Ви дізнаєтеся про взаємодію та значущість своїх потреб – від первинних до піднесених, від їжі та безпеки, до поваги та визнання.

Мета гри – побудувати піраміду, кожна цеглинка якої – необхідні людині речі. Усього в піраміді 4 рівні. Після кидка кубика, гравець повинен відповісти на одне із запитань на карті. Якщо відповідь правильна, гравець отримує цеглинку і робить ходи на ігровому полі, де на нього чекають перешкоди або бонуси. Загалом у комплекті чотири колоди з картками. Кожна для певного рівня піраміди.

Окрім нових знань, гравці розвивають уважність, розважаються та проводять час разом, а отже, зближуються. У комплекті є збірник відповідей на запитання.

♦ Вік: 12+

♦ Комплект: 144 карти, 4 фішки, ігрове поле, 120 цеглинок, кубик, інструкція.

♦ Кількість учасників: 2-4

Мова: українська.

Характеристики

Загальні

Розмір - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 30х30х7
Стать - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Хлопчик/Дiвчина

Відгуки (3)

 • Наталья
  17.05.2023

  Гра по опису набагато ширша, ніж насправді. Впливу логіки піраміди Маслоу майже не відчувається. Кількість карток з питаннями замала, вони повторюються і за першу гру на 3 людини перебрали практично всі, а далі гра не має сенсу. До речі, в комплекті згадано про книжку з відповідями, якої не було в коробці й правильні відповіді вимушені шукати у гуглі

  Відповідь адміністратора:

  Дякуємо Вам за відгук! Обов'язково приймемо до уваги Ваші влучні зауваження. Щодо комплектації - зв'яжемось з Вами найближчим часом.
 • Слава
  22.05.2022

  Складна гра, не для тупих. Спочатку довго розбиралися з нею, але це того варте. Дерев’яні фішки приємні на дотик і загалом гра дуже красива, гарно надрукована. Її не соромно подарувати на свято і дорослим, і дітям. Але дуже не вистачає відеообзору, бо розбиралися ми реально довго.
  Також дякую за швидку відправку. В сучасних умовах це рідкість.

 • Марина
  17.04.2022

  Покупала не тут, но знаю этот бренд игр давно. Логитеп - интересная и сложная игра. Ребенок брал в лагерь, вожатые говорят детей не оторвать от игры. Хорошо развивает реакцию и смекалку. Особенно радует еще качество печати.

Рекомендовані товари

Товар зустрічається в категоріях