Завантаження сторінки
Strateg
lazy load
0
0
0
Виробник дитячих іграшок

Настільна гра Strateg Ретро машини російською мовою (30469)

Круті віражі, вереск гальм на поворотах і класичні автомобілі різних марок, які мчать трасою – це про настільну гру «Ретро машини» Strateg (30469). Захопить всю сім'ю і зможе пода...

Артикул: 30469

Ціна: 88 ₴
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Огляд товару

Круті віражі, вереск гальм на поворотах і класичні автомобілі різних марок, які мчать трасою – це про настільну гру «Ретро машини» Strateg (30469). Захопить всю сім'ю і зможе подарувати радісне спільне проведення часу. А ще покращить уважність та вміння аналізувати.

Учасники встановлюють фішки на початку ігрового поля та пересувають їх відповідно до кількості очок, що випали на кубику. Саме поле – це карта, на якій зображені траса, спортивні та ретро авто. Рухаючись нею, вам потрібно виконувати завдання та розгадувати загадки, а також уникати пасток. Все це робить гру ще цікавішою. Перемагає у грі той, хто першим промчить трасою до фінішу.

Також у коробці ви знайдете додатковий бонус – лінійку та закладку, які виконані в стилістиці гри. Розмір ігрового поля 21 х 29 см.

♦ Вік: 5+

♦ Розмір коробки: 37х25,5х2 см

♦ Комплект: ігрове поле, 4 фішки, кубик, лінійка, закладка, інструкція.

♦ Матеріал: картон.

♦ Кількість учасників: 2-4

Мова російська.

Характеристики

Загальні

Розмір - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 37х25,5х2

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Рекомендовані товари

Товар зустрічається в категоріях