Завантаження сторінки
Strateg
lazy load
0
0
0
Виробник дитячих іграшок

Клей для слайма Strateg Mi-mi Slimi українською мовою (71729)

Клей – один із базових компонентів для слайма, як і активатор. Багато шанувальників слаймів знають, що для створення іграшки потрібен клей на ПВА-основі, але більшість не звертає уваги, що він має ...

Артикул: 71729

Ціна: 63₴
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Огляд товару

Клей – один із базових компонентів для слайма, як і активатор. Багато шанувальників слаймів знають, що для створення іграшки потрібен клей на ПВА-основі, але більшість не звертає уваги, що він має бути не звичайним, а високоякісним. Саме таким клеєм для слайма є «Mi-mi Slimi».

З клеєм "Mi-mi Slimi" ваші слайми вийдуть дуже міцними без втрати еластичності. Вам не потрібно більше експериментувати із звичайним клеєм ПВА та задовольнятися не на 100% вдалими результатами.

Змішайте клей з активатором і всього за кілька хвилин ви отримаєте м'який, однорідний слайм, який рівномірно розтягуватиметься.

♦ Вік: 8+

♦ Розмір упаковки: 5х17 см

♦ Вага: 240 г (+-20 г)

Ціна вказана за штуку, в асортименті.

Характеристики

Загальні

Розмір - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4,5х4,5х16,5

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Рекомендовані товари