Завантаження сторінки
Strateg
lazy load
0
0
0
Виробник дитячих іграшок

Настільна гра Strateg Хто ж я? українською мовою (30961)

«Хто ж я?» – універсальна гра з простими правилами, яка ніколи не набридає. Суть гри в тому, щоб відгадати слово з картки. Ви повинні ставити запитання своїм суперникам, а вони мо...

Артикул: 30961

Ціна: 318 ₴
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Інструкція
 • Відгуки (4)

Огляд товару

«Хто ж я?» – універсальна гра з простими правилами, яка ніколи не набридає. Суть гри в тому, щоб відгадати слово з картки. Ви повинні ставити запитання своїм суперникам, а вони можуть відповідати тільки «так» або «ні». Вгадаєш хто ти зараз? Ти можеш стати рослиною, одягом або навіть соцмережею! Ми підготували 110 карток з абсолютно різними персонажами і предметами. Надіньте на голову спеціальний обруч, закріпіть картку, яка вам випала і починайте гру!

«Хто ж я?» Strateg (30961) відмінно підійде для гри в компанії, де не всі знайомі між собою. На вечірці, в поїздці і на пікніку ви Весело проведете час і краще дізнаєтеся одне одного!

♦ Рекомендований вік гравців: від 12 років;

♦ Размір пакування: 27,7х18,3х4,5 см;

♦ Комплектація гри: 110 картонних карток, 6 обручів з пластику, паперова інструкція.

♦ Вага гри в коробці: 210 г (+-20 г)

♦ Кількість гравців: від 2 до 6.

Гра українською мовою.

Характеристики

Загальні

Розмір - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 18,7х12х4,5

Відгуки (4)

 • Міша
  24.05.2022

  З дитинства пам'ятаю цю гру, ми збиралися сім'єю на пікнік і завжди грали в неї. Але в мене не було саме карток зі словами і доводилося кожного разу щось вигадувати. Купив і не пожалкував. Слів дуже багато в грі - вистачить надовго.

 • Максим
  23.04.2022

  Игра на года вперед. Её обязательно нужно купить тем, кто хочет растормошить свою компанию и не сидеть в телефоне всегда. Отдельное спасибо за украинскую версию игры

 • Аня
  11.04.2022

  Покупала тут на сайте и была приятно удивленна ценой. Качество игры хорошее, плотные карточки и обруч в комплекте. То, что нужно для детей в дороге.

 • Катя
  08.04.2022

  Люблю логічні ігри, купила це для себе, щоб грати з друзями. Начебто вона проста, але грати можна годинами. І мізки розім'яти, і посміятися.

Рекомендовані товари

Товар зустрічається в категоріях