Завантаження сторінки
Strateg
lazy load
0
0
0
Виробник дитячих іграшок

Набір для творчості Strateg Mundi sand українською мовою 10 елементів(39000)

Поєднати веселу гру з творчістю, розвинути фантазію та художні здібності малюка допоможе набір «Mundi sand» (Strateg 39000).

Малюків чекає захоплююча подорож земною кулею та знайомство з пам...

Артикул: 39000

Ціна: 400₴
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (1)

Огляд товару

Поєднати веселу гру з творчістю, розвинути фантазію та художні здібності малюка допоможе набір «Mundi sand» (Strateg 39000).

Малюків чекає захоплююча подорож земною кулею та знайомство з пам'ятками різних країн на 3D ігровому полі. І найцікавіше – самі чудеса світла та будівлі для гри дитина може виліпити сама! Будівлі можна збудувати з кінетичного піску – у наборі упаковка в 1 кг цього дивовижного матеріалу. Для виготовлення будівельних блоків та будівель у наборі є дев'ять різних формочок – від Колізею та Сфінкса до Парфенону та Великої китайської стіни.

Кінетичний пісок – це мистецька гра, творчість та навчання одночасно. Пластична маса, що складається з натурального піску, пов'язаного в одну масу полімером, дозволяє виліпити будь-яку ігрову фантазію або будиночок і нагадує вологий пісок на пляжі. Пісок не висихає, частинки не прилипають до тіла, може набувати будь-якої форми, антибактеріальної.

♦ Вік: 3+

♦ Комплект: упаковка піску, ігрове поле, 9 формочок, пісочниця.

Характеристики

Загальні

Розмір - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 30х23,5х7

Відгуки (1)

  • Марина
    22.11.2021

    ребенок набором доволен, оценил необычные формочки) надувная песочница - супер, это очень удобно!))))

Рекомендовані товари

Товар зустрічається в категоріях