Loading...

13-20 червня. Розпродаж на 5-річчя магазину

Доставка

Регіони доставки

Доставка товарів, представлених в інтернет-магазині, здійснюється по всій Україні, окрім окупованих територій. Вартість і терміни доставки в населені пункти Донецької та Луганської областей уточнюються менеджером інтернет-магазину Strateg після оформлення замовлення на сайті. Доставка в Автономну Республіку Крим не здійснюється.

Варіанти доставки

  • Відділення «Нова Пошта»
  • Відділення «Укрпошта»
  • Кур'єрська доставка (вартість розраховується індивідуально і залежить від тарифів «Нова Пошта»). При оформленні замовлення необхідно правильно вказати адресу доставки. Перед доставкою кур'єр зв'яжеться за номером телефону, який вказаний в замовленні, і узгодить зручний для Вас час отримання замовлення.

При оформленні Вашого замовлення важливо правильно вказати адресу доставки. На офіційному сайті «Нова пошта» Ви можете самостійно вибрати зручне для Вас відділення.

Зберігання Вашого замовлення в відділенні компанії «Нова пошта» без додаткових платежів можливо протягом 5 робочих днів з дня його прибуття на відділення.

Вартість доставки

Вартість доставки залежить від тарифів транспортної компанії, вона розраховується залежно від габаритів, ваги, вартості замовлення та регіону доставки.

Терміни доставки

Термін доставки замовлень відповідають термінам доставки компанії «Нова пошта» і складають від 1 до 3 робочих днів. У святкові дні терміни доставки можуть бути збільшені. Обробка замовлень та відправлення здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:45, та у суботу з 9:00 до 13:45. Доставка замовлень оформлених після 14:00 здійснюється на наступний робочий день.

Умови доставки

При замовленні менше, ніж на 200 гривень – необхідно зробити 100% передоплату товару. Доставка здійснюється за рахунок отримувача.

Strateg telegram channel
Приєднуйтесь до STRATEG у Telegram
Новинки, акції та корисна інформація