Loading...

13-20 червня. Розпродаж на 5-річчя магазину

Про нас

"STRATEG" вже не перший рік існує на ринку дитячих настільних ігор. Ми прагнемо робити світ дітей та дорослих яскравішим, цікавішим та більш творчим.

Запропоновані іграшки не тільки розважають, а й активно навчають дитину, допомагаючи розвивати логіку та уяву. Ігри стимулюють творчість, розвивають інтелект та допомагають пізнавати навколишній світ. Все, що ми пропонуємо, виготовлено із екологічно чистих матеріалів.

Ми заробили чудову репутацію завдяки великому асортименту якісної продукції: пазли, настільні ігри (розвиваючі та розважальні), набори для творчості та спортивні товари.

Асортимент «STRATEG» (власник Олександр Сивак, крім того журналіст та видавець журналу «Судноплавство») активно розширюється, постійно ведучи активний пошук нових ідей. Наші талановиті дизайнери та художники із задоволенням створюють ексклюзивні шедеври.

Діти — це наше майбутнє, тому наша мета – щасливі дітлахи. При реалізації нової ідеї завжди враховуються інтереси та переваги малюків.

Чому вам варто звернути увагу на нас?

  • Ми працюємо на світовому ринку.
  • Матеріали, що використовуються, виключно високої якості.
  • Пропонована продукція регулярно оновлюється

Ми цінуємо ваш час, тому ви завжди можете зробити замовлення через сайт або зателефонувавши. Ви можете бути впевнені, що весь асортимент є у наявності. До кожного клієнта маємо персональний підхід.

Про нас
Strateg telegram channel
Приєднуйтесь до STRATEG у Telegram
Новинки, акції та корисна інформація